SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Harrachov - Amálka - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navšivte s rodinou středisko Harrachov - Amálka. Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Kořenov - Rejdice.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Personál je poměrně vstřícný. 71% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 16.11.
Deštivo
10°C
6°C
Neděle
17.11.2019
Polojasno
13°C
10°C
Pondělí
18.11.2019
Polojasno
12°C
°C
Úterý
19.11.2019

°C
°C