SKI AREÁL ŠTRBÁŇ
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda! Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší řízečky a kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Muzeum Jizerských hor, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 61%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Mrzí Vás to? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 16.11.
Deštivo
10°C
6°C
Neděle
17.11.2019
Polojasno
13°C
10°C
Pondělí
18.11.2019
Polojasno
12°C
°C
Úterý
19.11.2019

°C
°C